Úvodná strana / Pneumatiky / Pneumatiky OSOBNÉ a SUV

DUNLOP SP Sport Maxx RT

225/40R18 92Y XL, MFS (Y = do 300 km/h)

B
A
69

Porovnať

Výrobca: DUNLOP

Dezén: SP Sport Maxx RT

Sezóna:

Skladom: U výrobcu

Expedícia: na otázku

84.73€ s DPH
ks    

Nákup na splátky

Vypočítať splátky

Priľnavosť letných pneumatík SPORT MAXX RT od spoločnosti Dunlop patriacej pod koncern GoodYear je vhodná pre motoristické športy a kvalitný brzdný výkon pre dynamický zážitok z jazdy. Technológia prispôsobivej zložky prispieva k výnimočnej priľnavosti v suchých, ale aj mokrých podmienkach. Vďaka funkcionalizovaným polymérom sa štruktúra prispôsobuje povrchu a maximalizuje sa kontakt s vozovkou. Okrem toho asymetrický dizajn dezénu zvyšuje odolnosť voči aquaplaningu a zabezpečuje plynulé jazdné prechody z priamej vozovky do zákrut aj pri vysokej rýchlosti zaručujú stabilitu a dobrú ovládateľnosť. Inovačné bloky pneumatík typu Short Braking od spoločnosti Dunlop zabezpečujú pri vysokých rýchlostiach kratšie brzdné dráhy. Na zníženie valivého odporu pneumatika využíva ľahkú konštrukciu, čím sa zároveň dosahuje zníženie spotreby paliva a množstvo emisií CO2. Medzi ďalšie výhody tejto pneumatiky patrí aj rovnejší profil dezénu, čím sa zvyšuje dotyková plocha s vozovkou. Multi radius tread (MRT) výrazne zlepšuje držanie stopy pri jazde a systém MFS, chráni zliatinové kolesá pred poškodením o obrubník.

Kľúčové výhody:

Mimoriadna ovládateľnosť na mokrom aj suchom povrchu
Za výnimočným výkonom pneumatiky SP Sport Maxx sa skrýva technológia Dunlop Touch. Tlak sa rovnomerne rozkladá v pneumatike, čo zabezpečuje väčší kontakt gumy s povrchom vozovky. Prechod z rovnej dráhy do zatáčky je plynulý, čo poskytuje viac času na vnímanie vozovky a potrebnú reakciu.
Znamenitý výkon pri akcelerácii a brzdení
Zmes gumy prináša lepšiu priľnavosť na mokrom aj suchom povrchu, ako sa potvrdilo na pretekárskom okruhu. Akcelerácia má lepšiu odozvu a čas brzdenia je kratší. Trvácna zmes je odolná, čo zvyšuje kilometrovú životnosť.
 
Vysoká odolnosť proti aquaplaningu
Pneumatika SP Sports Maxx je účinná v daždivom počasí. Špeciálne oblasti rýchlo vypúšťajú vodu spod jazdnej stopy, čím sa znižuje riziko akvaplaningu na dažďom premočených cestách.
 
Stabilita a pohodlie
Užite si plynulé a precízne riadenie pri vysokej rýchlosti vďaka dizajnu so stabilnou stredovou lamelou. Vzor dezénu minimalizuje hluk a jazda je tichšia a pohodlnejšia.
 

 

Najpredávanejšie produkty

DUNLOP SP Sport Maxx RT

225/40R18 92Y XL, MFS (Y = do 300 km/h)
84.73 € U výrobcu
Expedícia na otázku
ks    

DUNLOP SP Sport Maxx RT 2

225/40R18 92Y XL, MFS (Y = do 300 km/h)
95.81 € U výrobcu
Expedícia na otázku
ks    

FALKEN Azenis FK510

225/40R18 92Y XL, MFS (Y = do 300 km/h)
91.92 € U výrobcu
Expedícia na otázku
ks    

Naposledy ste prezerali

DUNLOP SP Sport Maxx RT

225/40R18 92Y XL, MFS (Y = do 300 km/h)
84.73 € U výrobcu
Expedícia na otázku
ks    
© Pneudom 2015