Úvodná strana > Goodyear EfficientGrip Performance "Pneumatika Roka 2014" v Španielsku

Goodyear EfficientGrip Performance "Pneumatika Roka 2014" v Španielsku

Na 15. ročníku ocenenia "Pneumatika Roka" zvíťazila v prestížnej kategórii osobných automobilov pneumatika od spoločnosti Goodyear, EfficientGrip Performance. Cenu spoločnosti udelil časopis Neumáticos y Mecánica Rápida magazine (NMR). Toto uznanie jedného z najvýznamnejších produktov spoločnosti Goodyear potvrdzuje stratégiu značky zameriavať sa na inovácie a technológie, čím ponúka vodičom bezpečnejšie a účinnejšie produkty.

Goodyear EfficientGrip Performance bola vyhlásená za najlepšiu pneumatiku v kategórii osobných vozidiel aj vďaka vynikajúcej rovnováhe medzi výkonom a cenou, a výborným hodnotám na EU štítku (A v priľnavosti za mokra a B vo valivom odpore), ktoré z nej robia jednu z najlepšie hodnotených letných pneumatík na trhu. Odborná porota tiež vzala pri hodnotení do úvahy vysoké známky v dvoch najdôležitejších parametroch: spotrebe paliva a brzdiacich schopnostiach.

"Táto cena je ocenením snahy spoločnosti Goodyear propagovať svoj nový produkt, pretože tento rok sa okrem ľudového hlasovania uskutočnilo aj hlasovanie odbornej poroty zloženej z automobilových novinárov. Mnohí z nich si mali možnosť overiť výhody EfficientGrip Performance na oficiálnom medzinárodnom predstavení, ktoré sa konalo na našej testovacej dráhe v Mirevale (Francúzsko) v roku 2013," komentoval Hugues Despres, marketingový riaditeľ spoločnosti Goodyear Dunlop Iberia.

Goodyear EfficientGrip Performance získala ocenenie v najkonkurenčnejšej kategórii osobných automobilov s celkovým počtom 11 kandidátov. Pneumatika tak ide po stopách Goodyear Eagle F1 Asymmetric2, ktorá získala rovnaké ocenenie v roku 2011. Nejedná sa ani o prvé ocenenie v rade pneumatík EfficientGrip, pretože už Goodyear EfficientGrip SUV bola titulovaná "Pneumatikou Roka" v kategórii SUV / 4x4 v roku 2012.

Podujatie "Pneumatika Roka", ktoré organizuje časopis Neumáticos y Mecánica Rápida je jedným z najstálejších každoročných akcií v tomto odvetví. Účastnia sa na ňom zástupcovia servisných pobočiek, distribútori a novinári, ktorí hlasujú spomedzi najvýznamnejších pneumatík, ktoré sú uvedené na trh v posledných mesiacoch. Tento rok bolo poprvýkrát zohľadnené aj e-mailové hlasovanie čitateľov.

© Pneudom 2015
0948 633 595 | 0948 633 596
obchod@pneudom.sk