Úvodná strana > Goodyear sa stal platinovým sponzorom klubu FC Bayern Mníchov

Goodyear sa stal platinovým sponzorom klubu FC Bayern Mníchov

Od 1.1.2016 sa spoločnosť Goodyear stala platinovým partnerom nemeckého veľkoklubu FC Bayern Mníchov. Spoločná zmluva zabezpečuje Goodyearu, svetoznámemu výrobcovi kvalitných pneumatík, reklamu po celom obvode hracej plochy v Allianz Aréne a ďalšie reklamné práva.

O kvalite a bezpečnosti prémiových pneumatík Goodyear sa mohli presvedčiť aj najväčšie hviezdy ako Franck Ribéry, Thomas Müller a Manuel Neuer. Väčšina hráčov klubu FC Bayearn Mníchov má pneumatiky Goodyear obuté na svojich súkromných autách a zároveň klubový autobus je vybavený novými pneumatikami Goodyear.

Goodyear do nového partnerstva vstúpil s myšlienkou na celosvetový trh. „Či už Bayern Mníchov, tak aj Goodyear majú veľmi silný medzinárodný kontext. Stretnutia sa prenášajú do celého sveta a majú tak viac ako 400 miliónov fanúšikov na všetkých svetadieloch. Obe značky majú veľmi pozitívnu povesť, ktorá nepozná hranice,“ povedal Darren Wells, prezident obchodnej jednotky The Goodyear Tire & Rubber Company pre Európu, Blízky východ a Afriku. „Pre obe značky je spoločná aj dlhá a úspešná história, túžba po víťazstve a oddanosť novinkám.“

„Bayern Mníchov je z hľadiska ďalšieho zvyšovania profilu našej prémiovej značky. S ďalším postupom začne toto partnerstvo zohrávať kľúčovú úlohu v stratégii značky Goodyear s integrovanou marketingovou a obchodnou komunikáciou vytvorenou na mieru pre našich spotrebiteľov a zákazníkov.“ Dodal Jürgen Titz, výkonný riaditeľ spoločnosti Goodyear.

© Pneudom 2015
0948 633 595 | 0948 633 596
obchod@pneudom.sk