Úvodná strana > Hliníkové disky Aez

Hliníkové disky Aez

Aez logoNeprestajný rast je súčasťou histórie AEZ odvtedy čo bola spoločnosť založená v polovici 90-tych rokov. V posledných rokoch prekračuje produkciu milión kusov diskov za rok.

Úspech tejto firmy je založený na sile návrhov, inováciách a vynikajúcej kvalite výrobkov rovnako ako aj na službách zákazníkom. Pôsobivý sortiment značky zahŕňa klasické dizajny diskov tak aj exkluzívne špeciálne modely a disky určené pre výkonné automobily SUV a off road.

Aez je jeden z mála výrobcov diskov na trhu, ktorý ponúka superľahké disky s označením “Lite tec®”. V roku 2006 začala AEZ ako prvá spoločnosť sériovú výrobu hliníkových diskov prinášajúcu ich exkluzívnu povrchovú úpravu Nano tec.

Pre AEZ je kontrola kvality najvyššou prioritou. Všetky disky sa podrobujú početným testom, sú starostlivo skúmané a certifikované nemeckým TÜV. Logistické centrum v Siegburgu blízko Cologne má skladom tisíce diskov pripravených na rýchle dodanie.

Produkty vysokej kvality, inovatívne nápady a neprestajné prispôsobovanie sa súčasným trendom sú pre Aez samozrejmé pre pokračovanie v úspešnom a trvalom raste. Nové médiá hrajú kľúčovú úlohu a tu Aez nastavil nové štandardy v tejto stále dôležitejšej oblasti. Ich konfigurátor diskov robí značku priekopníkom v oblasti služieb zákazníkom a inovácii.

 Úspešný príbeh Aez sa dá v stručnosti opísať ako: vysokokvalitné výrobky dizajnované s pozornosťou na detali, vyrobené so zreteľom na dokonalú kvalitu, ktoré sú s nadšením uvádzané na trh.


© Pneudom 2015