Úvodná strana > Hliníkové disky Alutec

Hliníkové disky Alutec

Alutec logoÚspešný príbeh diskov Alutec začal v roku 1996, kedy bola spoločnosť založená. Od svojho vzniku spoločnosť rýchlo napredovala a dnes patrí medzi najrenomovanejšie značky z európskych výrobcov ľahkých hliníkových diskov.

 

Alutec1S dôrazom kladeným na dizajn a bezpečnosť, Alutec vyrába hliníkové disky z ľahkých zliatin vo svojom najmodernejšom výrobnom zariadení vo Fußgönheime v Nemecku. Moderné techniky výroby a röntgenová kontrola každého disku garantuje najvyššiu úroven kvality. Dokonalé finálne lakovanie sa vytvára v jednom z najväčších a najmodernejších zariadení na svete.

 

 

Alutec2Alutec produkuje všetky disky z ľahkých zliatin s ohľadom na kontrolu kvality podľa najvyšších štandardov automobilového priemyslu. Preto spĺňajú všetky požiadavky German Technical Control Board (TÜV), the German Federal Motor Transport Authority (KBA) a všetkých ostatných európskych a medzinárodných skúšobní.

 

 

Alutec3Alutec sa usiluje ponúknuť vodičom hliníkové disky, ktoré perfektne vystihujú ich osobnosť, štýl a automobil. Značka momentálne ponúka pätnásť elegantných, športových a moderných dizajnov - všetko prvotriedne hliníkové disky.


© Pneudom 2015