Úvodná strana > MATHY - vysokovýkonné prísady

MATHY - vysokovýkonné prísady

Pod značkou MATHY sa skrývajú silné koncentráty prísad, ktoré dopĺňajú akékoľvek technické oleje alebo pohonné hmoty. MATHY zlepšuje mazacie a čistiace pôsobenie komerčne dostupných olejov a palív v motoroch, prevodovkách alebo diferenciáloch. MATHY znižuje trenie, odstraňuje usadeniny, znižuje prevádzkovú teplotu agregátov a tým znižuje proces starnutia oleja.

 

Tieto tvrdenia a informácie sa zakladajú na dlhoročných skúsenostiach s výrobou rôznych prísad (aditív) a mazív, ale aj na pravidelnej TÜV certifikácií. Ponúkame vám niekoľko dobrých dôvodov prečo používať MATHY prísady do motorov, prevodoviek a palivových systémov:

- Viac ako 70 rokov skúseností v oblasti mazacích technológií
- Zlepšujú mazanie a starostlivosti o rôzne zariadenia
- Znižujú opotrebenie a vnútorné trenie
- Znižujú spotrebu oleja a zabraňujú úniku oleja
- Optimalizujú spotrebu paliva a tým aj redukujú emisie znečisťujúcich látok
- Zvyšujú spoľahlivosť a životnosť agregátov
- Znižujú prevádzkové náklady a prispievajú k zachovaniu samotnej hodnoty vozidiel a strojov
- Optimalizujú spaľovací proces
- Made in Germany
- Od roku 1994 sú produkty MATHY pravidelne a dôsledné testované spoločnosťou TÜV Thüringen a inými.

Vo videu uvidíte čo sa stane, keď do motorového oleja pridáte prísadu MATHY-M (žiaľ, video je v nemčine, ale podstata je jasná :) )

MATHY to nie sú iba kvalitné vysokovýkonné produkty na ochranu motorov, palivových systémov, prevodoviek atď. z dnešných časov, ale aj produkty na ochranu klasických áut a veteránov. "Divíziu" oldtimerov je zastrešená značkou MATHÉ.

"Dlhovekosť pre veterány a klasické automobily je naša sila"

Každý, kto mal aspoň raz v živote príležitosť šoférovať alebo previesť sa v nejakom veteráne, mal určite pocit ako keby sa ocitol v inom svete. Život tu je veľmi pokojný, technológia je jednoduchá a priama. Tento krásny „starý“ svet by sa mal zachovať čo najdlhšie, aby sme túto krásu mohli obdivovať ešte dlhé roky a mali na čo spomínať. Toto je dôvod prečo sa MATHY venuje aj tejto oblasti. MATHY disponuje viac ako 70 ročnými skúsenosťami v oblasti vývoja mazív a aditív a vám dáva záruku kvality výrobkov.

Celú ponuku produktov MATHY a MATHÉ si môžete prezrieť tu:

Prísady do motora
Prísady do paliva
Prísady do prevodovky
Prísady pre veterány
Motorové oleje
Ostatné mazivá
© Pneudom 2015
0948 633 595 | 0948 633 596
obchod@pneudom.sk