Úvodná strana > Nové letné pneumatiky na sezónu 2015

Nové letné pneumatiky na sezónu 2015

Matador MP47 Hectorra 3

Pneumatiky Matador MP47 Hectorra 3 majú športový design a vyznačujú sa dobrým handlingom a skvelým brzdním výkonom na suchu a mokre.
MP47 Hectorra 3 je vyrábaná v Európe s vývojom zamereným predovšetkým na zníženie opotrebenia a hlučnosti. Spojenie najnovších technológií a moderného asymetrického-nesmerového dizajnu dezénu zabezpečuje vysokú ovládateľnosť a bezpečné brzdenie na suchom a mokrom povrchu vozovky, zlepšený je taktiež kilometrový výkon a komfort jazdy.
Nahradzuje pneumatiku Matador MP46 Hectorra 2, čiastočne MP85 Hectorra 4x4 a MP44 Elite 3.

Porovnanie novej MP47 Hectorra 3 s predchodcom MP46 Hectorra 2:

Popis dezénových prvkov

Bezpečná jazda - optimalizovaný a široký tvar obvodových drážok, lepší odvod vody vďaka zvýšeniu objemového prietoku vody v drážkach dezénu, znížené riziko aquaplaningu a vďaka tomu zvýšená bezpečnosť jazdy na mokrej vozovke.
Brzdenie a handling
Tuhé a pevné obvodové pásy, rebrá a bloky dezénu
Zlepšený prenos záberových a brzdných síl na povrchu vozovky
Priama a rýchla odozva na riadenie
Kratšia brzdná dráha a výborná ovládateľnosť
Životnosť
Optimálne rozloženie plnosti dezénu a tuhosti dezénových figúr v prítlaku na vozovku
Rovnomerné rozloženie merného tlaku v stope pneumatiky
Zníženie opotrebenie dezénu, čo zvyšuje kilometrový výkon
Komfort
Optimalizované dezénové figúry a uzavreté vonkajšie rameno plášťa
Zníženie hlučnosti pneumatiky
Zvýšený komfort jazdy
Dizajnové prvky
Letný indikátor opotrebenia je v drážke dezénu vysoký 3mm, umiestnenie je označené dažďovými kvapôčkami v ramenách pneumatiky
Rýchlo rozoznáme po zjazdení na zostatkovú výšku 3 mm dezénu že pneumatiky je potrebné vymeniť za nové tak aby bola zachovaná bezpečnosť jazdy
Podpora bezpečnosti jazdy pre spotrebiteľa

Dizajn bočnice
MP47 Hectorra 3 na bočnici disponuje moderným dizajnovým prvkom - autíčkom  na ktorom je možné vyznačiť pozície pneumatiky na vozidle, čo ocenia vodiči a pracovníci servisu hlavne pri sezónnom prezúvaní pneumatík.


Uniroyal Rain Expert 3

Vysoká ochrana proti aquaplaningu - Nová RainExpert 3 má štruktúru behúňa odvodenú od štruktúry žraločej kože. Tento špeciálny behúň minimalizuje vodné turbulencie a tým rýchlejšie odvázda vodu. To znamená vyššiu ochranu proti aquaplaningu.

Krátka brzdná dráha na mokrom aj suchom povrchu - Behúň pneumatiky má perfektnú priľnavosť k vozovke. Táto extra adhézia vedie ku krátkej brzdnej dráhe na mokrom aj suchom povrchu.

Nízky valivý odpor - RainExpert 3 má optimalizovaný behúň pre kontakt s vozovkou. To vedie ke zníženiu strát trením, čo má za následok nižší valivý odpor na všetkých povrchoch a minimalizuje opotrebenie.

Porovnanie výkonu s predchodcom

Počet drázok

© Pneudom 2015
0948 633 595 | 0948 633 596
obchod@pneudom.sk