Úvodná strana > O nás

O nás

Internetový obchod Pneudom.sk prevádzkuje a vlastní spoločnosť PNEUDOM s.r.o. / výpis z OR  /.  Pneudom.sk je zameraný na zásielkový predaj pneumatík, plechových a hliníkových diskov na osobné, SUV (označované aj ako 4x4) a úžitkové vozidlá (označované aj ako VAN).

Ponúkame značky najpredávanejších pneumatík a diskov na našom trhu. Pôsobíme na slovenskom a českom trhu od roku 2007. Neskrývame sa za anonymitu internetu a ani nie sme žiadny virtuálny obchod. Môžete nás kontaktovať osobne v priestoroch našej spoločnosti. Prípadne si tu tiež môžete vyzdvihnúť objednaný tovar.

Naše call centrum ( vybavovanie objednávok a poradenstvo).

Vaše objednávky a odborné otázky vybavujú pracovníci, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s predajom pneumatík a diskov. Máme v tíme ľudí, ktorí pracujú s pneumatikami a diskami už viac ako 15 rokov.  Poradia pri výbere vhodnej pneumatiky či disku, osobne vybavia reklamácie, pripravia tovar na osobný odber, dodajú všetky doklady súvisiace s kúpou tovaru.

pneudom predaj pneumatík a diskov pneudom predaj pneumatík pneudom predaj diskov

Skladové priestory.

Naše skladové priestory majú viac ako 5 000m2 a spolupracujeme priamo s výrobcami pneumatík a diskov. Preto Vám väčšinu tovaru môžeme dodať veľmi rýchlo a s garanciou kvality poskytovanou výrobcom. Pneumatiky sú skladované v súlade s odporúčaniami výrobcov. Na skladovanie pneumatík využívame väčšinou paletový systém. 

pneudom skladovanie pneu pneudom skladovanie pneumatík pneudom sklad pneumatík

Balenie tovaru

Samozrejme, že našim prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníkov, preto všetky procesy či už ide o balenia alebo montáž pneumatiky na disk vykonávajú naši odborní pracovníci priamo v priestoroch skladu. Pneumatiky sú balené po 2ks na baliacom stroji pomocou pásky na 3 miestach. Hliníkové disky sú balené po 2ks ( nad 17" po 1ks) v orginál kartónovom obale od výrobcu. Plechové disky sú balené po 2ks vo fólií, ktorá chráni disk pred poškodením pri manipulácií a aj preprave. Kompletné koleso ( pneumatika a disk ) je balené každé samostatne a disk je chránený kartónovým obalom proti poškodeniu pri preprave a manipulácií. 

pneudom balenie plechovych diskov pneudom balenie pneu balenie alu disky

Montáž pneumatiky na disk

Pneumatiky sú montované na disk na pneuservisných strojoch aké môžete vidieť v pneuservisoch. Pravidelne kalibrujeme a overujeme vyvažovačky, tlakomery a momentové kľúče. Používame kvalitný servisný materiál a dodržiavame technologický postup. Montáž pozostáva z nahodenia pneumatiky na disk, namontovania ventilu, nafúkania pneumatiky a vyváženia kolesa. Pri plechových diskov sa používajú nabíjacie a pri hliníkových lepiace zinkové závažia. Zmontované koleso sa hustí na jednotnú hodnotu a to 2,2 kPa. Preto je nutné po nasadení kolies na auto skontrolovať predpísané hustenie pre vaše auto a podľa toho dohustiť !

pneudom montaz pneu2 pneudom montaz pneu5

 pneudom montaz pneu4

Radi Vám poradíme alebo zodpovieme Vaše otázky, kontaktujte nás !

Prajeme príjemný nákup v Pneudom.sk.  

© Pneudom 2015
0948 633 595 | 0948 633 596
obchod@pneudom.sk